Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Rewa – oferty mieszkań na Pomorzu

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowoczesne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40m2 w Rewie z widokiem na morze! Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym prywatnym budynku z 2005r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 830 000 zł57,71 m² 31 710,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nad samym morzem. Kameralna nieruchomość w rzadko spotykanej lokalizacji - furtka ze wspólnego ogrodu prowadzi wprost na plażę. Obiekt posadowiony jest na ogrodzonej działce o powierzchni 1436.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 490 000 zł78,77 m² 31 611,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 345 000 zł44,60 m² 30 156,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 500 zł32 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Widokowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32m2 w Rewie. Widok na morze! Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym prywatnym budynku na terenie zamkniętym z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 213 000 zł47,67 m² 25 445,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nad samym morzem. Kameralna nieruchomość w rzadko spotykanej lokalizacji - furtka ze wspólnego ogrodu prowadzi wprost na plażę. Rewa jest niewielką miejscowością turystyczną, z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Widokowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 35m2 w Rewie. Widok na morze! Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym prywatnym budynku na terenie zamkniętym z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 780 000 zł62,69 m² 28 393,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

974 000 zł29,56 m² 32 949,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Widokowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55m2 w Rewie. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym prywatnym budynku na terenie zamkniętym z 2017r. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 zł32 m² 77,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32m2 w Rewie z widokiem na morze! Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym prywatnym budynku z 2005r. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł32 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 500 000 zł89,93 m² 38 919,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Niepowtarzalna lokalizacja! Kameralny obiekt, w którym mieści się apartament, zlokalizowany jest nad samym morzem, a furtka ze wspólnego ogrodu prowadzi wprost na plażę. Rewa jest niewielką.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 199 000 zł129,19 m² 9 280,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Tylko u nas! Bez pcc! Nowoczesny i topowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2024r. na pograniczu Mostów i Rewy tuż obok morza i lasu! Powierzchnia działki 404m. Projekt Archon.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rewa +3 km

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o pow. 30m2 w Mostach z widokiem na morze! Mieszkanie znajduję się w kameralnym budynku z 2018r. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rewa +3 km

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rewa +3 km

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45m2 w Mostach z widokiem na morze! Mieszkanie znajduję się w kameralnym budynku z 2018r. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rewa +3 km

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rewa +3 km

Rynek pierwotny

1 186 635 zł49,65 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mechelinki niewielka miejscowość nad Zatoką Pucką w gminie Kosakowo, w pobliżu Trójmiasta. To tutaj zaledwie kilka kroków od plaży powstaje kameralne osiedle ośmiu apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rewa +3 km

479 000 zł18,18 m² 26 347,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału, która zapewni Ci stały, pasywny dochód, a jednocześnie da możliwość prywatnego relaksu nad Bałtykiem? Poznaj naszą ofertę unikalny apartament inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rewa +3 km

1 149 000 zł84 m² 13 679 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rewa +3 km

1 149 000 zł84 m² 13 678,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mechelinki to.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rewa +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Rewa,pomorskie

655 000 zł45 m² 14 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż lokale inwestycyjne W inwestycji nova reva W nadmorskim kurorcie opis: do sprzedaży oferujemy lokale inwestycyjne na osiedlu Nova Reva. Lokale zostały zaprojektowane w ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Morska

Rewa,pomorskie

495 000 zł34 m² 14 558,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Rewa,pomorskie

635 000 zł45 m² 14 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Rewa,pomorskie

495 000 zł34 m² 14 558,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Rewa,pomorskie

669 000 zł45 m² 14 866,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Morska

Rewa,pomorskie

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Morska

Rewa,pomorskie

495 000 zł34 m² 14 558,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Morska

Rewa,pomorskie

589 000 zł40 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Surfingowa

Rewa,pomorskie

400 000 zł24 m² 16 942 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nadmorski apartament - tylko 400 metrów od plaży! Idealna propozycja zarówno dla osób szukających inwestycji pod wynajem, jak i dla tych, którzy marzą o własnym second home nad morzem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plażowa

Rewa,pomorskie

3 600 zł44 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowoczesne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 44m2 w Rewie. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym prywatnym budynku na terenie zamkniętym z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaprów

Rewa,pomorskie

499 000 zł145 m² 3 441,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Uwaga - podpisana umowa przedwstępna do końca maja 2021 roku. Parter domu W rewie - 4 pokoje-115m2+działka-340 m2 - 300 metrów od molo. Oferujemy do sprzedaży parter domu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rewa

Rewa,pomorskie

336 300 zł35 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament aquarius Kondygnacja - II Metraż apartamentu - 35,4m2 Taras - 11,2m2 Cena za m2 - 9500,00 pln Cena brutto - 336,300 pln Salon z aneksem - 11,45m2 Pokój gościnny - 13,2 Łazienka - 5,25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rybacka

Rewa,pomorskie

150 zł22 m² 6,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia drewniany domek (150 zł za dobę) wolno stojący z łazienką (16m pokój, 6m łazienka - prysznic i ubikacja). 20 metrów do plaży, bardzo dobre położenie (bary, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Rewa,pomorskie

572 400 zł95 m² 6 025,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży pięknie położone, atrakcyjne mieszkanie nad Bałtykiem. Rewa to raj dla windsurferów i innych miłośników sportów wodnych. Urocza miejscowość wypoczynkowa ze świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Rewa,pomorskie

318 000 zł53 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Rewa,pomorskie

310 200 zł52 m² 5 965,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008